هوالشافی
ویزیت مجازی

سلام بر مشتاقان سبک زندگی و تغذیه سالم

دکتر مجید سلطانپور غریبدوستی

پزشک متخصص طب سنتی ایرانی

مراجعین محترم مطب که قبلا مراجعه حضوری داشته اند و عزیزانی که تمایل دارند برای اولین بار ویزیت شوند ولی به خاطر شرایط موجود قادر به مراجعه حضوری نیستند، فرم شرح حال مخصوص و هدفمندی تهیه شده که لطفا ابتدا آنرا تکمیل فرمایید.

این فرم شرح حال هم به منظور ارزیابی وضعیت مزاجی فرد از دیگاه طب سنتی ایران با استفاده از یک پرسشنامه استاندارد و هم به منظور بررسی وضعیت سلامتی و تغذیه‌ای از دیدگاه طب رایج تهیه شده است. در صورت تمایل به لاغری یا کاهش وزن با استفاده از اطلاعات به دست آمده از شرح حال و با محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) و میزان کالری مورد نیاز روزانه یک برنامه شامل توصیه‌های غذایی و اصلاح سبک زندگی تنظیم و ارسال می‌گردد.

روند اصلاح تغذیه و رسیدن به وزن سلامتی بر اساس آموزه های تلفیقی مکتب طب ایرانی و شواهد علمی کنونی طب رایج است. این تدابیر مخصوص عزیزانی است که تمایل دارند برای بهبود سلامتی یا درمان یا مدیریت بیماری خود از آموزه‌های تغذیه درمانی مکتب طب سنتی ایرانی نیز استفاده نمایند.

در مراحل شرح حال، امکانی در نظر گرفته شده تا یک عکس زبان، یک عکس تمام رخ چهره، یک عکس نیم رخ ترجیحا در حالت ناشتا و بدون آرایش برای بررسی بهتر معیارهای مزاج‌شناسی وجود دارد.

برخی از خدمات قابل ارایه:

تغذیه درمانی برای کاهش وزن و مدیریت چاقی در گروههای مختلف مانند نوجوانان، بزرگسالان، دوران شیردهی، بیماران دیابتی… ،
تغذیه درمانی برای مدیریت کمبود وزن و لاغری، تغذیه درمانی بیماریهای گوارشی شامل نفخ، یبوست، تهوع، ترش کردن، کبدچرب…
تغذیه درمانی بیماریهای سر و اعصاب نظیر سردرد، نزله… تغذیه درمانی بیماریهای اسکلتی و فصلی نظیر درد و خشکی مفاصل…
تغذیه درمانی انواع بیماریهای آلرژيک نظیر آلرژیهای فصلی…
تغذیه درمانی برای بهبود استعداد باروری…
و تجویز تدابیر اصلاح سبک زندگی و تغذیه مخصوص مراحل مختلف زندگی برای حفظ وزن و بهبود سلامتی…

لطفا پس از تکمیل فرم شرح حال نام و نام خانوادگی خود را با پیام متنی از طریق اپلیکیشن بله یا واتساپ (در صورت در دسترس بودن) به پشتیبان سایت ۰۹۳۳۴۸۲۷۲۵۵ اطلاع دهید. طول هر دوره درمان تحت نظر آقای دکتر سلطانپور دو هفته است. پس از بررسی فرم شرح حال، پاسخ از طریق اپلیکیشن بله یا واتساپ پشتیبان سایت 09334827255 ارسال خواهد شد.

در پاسخ دادن به سوالات هر دو فرم شرح حال، گزینه ای را انتخاب کنید که ویژگی‌ها و مشکلات واقعی شما را توصیف کند و نه خصوصیاتی که فکر می کنید بهتر هستند و یا دیگران از شما توقع دارند. پاسخ درست یا غلط وجود ندارد. به هیچ وجه گزینه ای را که در مورد شما صدق نمی کند، به این دلیل که فکر می کنید گزینه بهتری است انتخاب نکنید، چون در این صورت نتیجه بدست آمده مغایر با خود واقعی شما خواهد بود. بنابراین صادقانه پاسخ دهید تا به امید پروردگار مزاج واقعی خودتان و تشخیص و تجویزی دقیق ارایه گردد.

فرم شرح حال ویژه جلسه اول، مفصل‌تر بوده و امکان ارزیابی کاملتری جهت مزاج‌شناسی، تن سنجی و بررسی وضعیت سلامت و بیماری را مهیا می‌نماید.

فرم شرح حال ویژه جلسات پیگیری، خلاصه‌تر بوده و بیشتر بر شرایط فعلی، تغییرات وزنی و روند بهبودی یا مدیریت مشکلات مطرح شده در جلسه اول تمرکز دارد.

شرح حال و ‌سنجش مزاج

ویژه جلسه اول

تغذیه درمانی، کاهش و افزایش وزن!

اگر اولین باری است که فرم پر می‌کنید، این فرم را پر کنید.

شرح حال و سنجش مزاج

ویژه جلسات پیگیری

حفظ سلامتی و درمان خود را پیگیری کنید!

اگر قبلا فرم شرح حال را پر نموده‌اید، این فرم را پر کنید.