• چاقی لاغری متخصص طب سنتی طب ایرانی مزاج تغذیه رژیم لاغری دکتر مجید سلطانپور

آموزش طب ایرانی

کلاس‌های آموزشی مقدماتی و پیشرفته طب ایرانی

معرفی دوره ها

از دیدگاه طب ایرانی برای حفظ و بهبود سلامتی و پیشگیری از بیماری، به منظور داشتن یک زندگی پربازده شناخت طبع و مزاج فرد بسیار مهم است. همچنین نوع تعذیه، پوشاک، خواب و بیداری، حالت های عصبی، روانی و… ارتباط مستقیمی با حالات طبیعی یا مزاجی هر فرد دارد. بنابراین برای داشتن زندگی سالم و موفق، همه ی ما نیازمند شناخت مزاج یا طبیعت خود هستیم. عدم شناخت و تشخیص صحیح و تبعیت از سبک زندگی و تغذیه نامتناسب به تدریج منجر به اختلات عملکردی، عضوی و بروز بیماریهای مختلف خواهد شد.

اصلاح روش زندگی و کنار گذاشتن رفتارهای غلط غذایی به ویژه پرهیز از پرخوری، ریزه خواری، برهم خوری و درهم خوری و پیروی از سبک تغذیه سالم با توجه به خصوصیات مادرزادی و عارضی هر فرد یا به عبارتی توجه به مزاج فرد، براساس اصول طب ایرانی باعث می شود، کاستن از وزن اضافه یا جبران کمبود وزن راحت تر حاصل گردد. برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

در مکتب طب سنتی ایرانی، داروها به تنهایی نمیتوانند در درمان بیماریها مؤثر باشند و توجه ویژه به اصلاح سبک زندگی و تغذیه، قدم اصلی در پیشگیری و کنترل بیماریها است. باور کنید غذا و تغذیه درست توانایی پیشگیری، کنترل و درمان بیماریها را دارد، پس خورد و خوراکتان را با دقت انتخاب فرمایید. برای مطالعه بیشتر کلیک کنید.

شاخص توده بدنی یا (BMI) به عنوان یک شاخص ساده و اولیه برای تخمین میزان کل چربی بدن یا چاقی عمومی است که بیشتر به عنوان غربالگری به کار می رود. به زبان ساده تر شاخص توده بدنی ابزاری است که نشان می دهد شما چاق، متعادل یا دچار کمبود وزن هستید. شما میتوانید با فشردن دکمه کلیک کنید شاخص توده بدنی یا (BMI) خود را محاسبه و تفسیرش را بدانید.

آموزش های عمومی طب سنتی به صورت حضوری و مجازی (آموزش از راه دور) شامل کلاس، کارگاه ها و دوره های آموزشی عمومی جهت معرفی مفاهیم پرکاربرد طب سنتی با بیانی ساده و علمی، موضوعاتی نظیر مزاج، مزاج شناسی، حفظ سلامتی و تغذیه … می باشد. برای مشاهده کلاسها و دوره های آموزشی عمومی طب سنتی کلیک کنید.

آموزش های تخصصی به صورت حضوری و مجازی (آموزش از راه دور) شامل کلاس، کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی کاربردی طب سنتی نظیر مزاج شناسی پیشرفته، تشخیص و درمان بیماریها، تغذیه درمانی و گیاهان دارویی و ترکیبات گیاهی… است. برای مشاهده کلاسها و دوره های آموزشی تخصصی طب ایرانی اینجا کلیک کنید.

آموزش های عمومی به صورت حضوری و مجازی (آموزش از راه دور) شامل کلاس، کارگاه ها و دوره های آموزشی عمومی جهت معرفی مفاهیم پرکاربرد طب سنتی با بیانی ساده و علمی، موضوعاتی نظیر مزاج، مزاج شناسی، حفظ سلامتی و تغذیه … می باشد.

آزمون مزاج شناسی

دکتر سلمان‌نژاد

————————

آزمون مزاج شناسی

دکتر سلمان‌نژاد

————————

آزمون مزاج شناسی

دکتر سلمان‌نژاد

————————

آزمون مزاج شناسی

دکتر سلمان‌نژاد

————————

تغذیه درمانی با طب ایرانی

کاهش و افزایش وزن با توجه به مزاج

آنلاین نوبت بگیر!

برای روز و ساعت دلخواه، نوبت بگیر!

مزاج شناسی آنلاین!

تعیین مزاج با پرسشنامه های مزاج شناسی

آموزش های عمومی

کلاسها و دوره های آموزشی عمومی مفاهیم پرکاربرد طب سنتی با بیانی ساده و علمی، موضوعاتی نظیر مزاج، مزاج شناسی، حفظ سلامتی و تغذیه

آموزش های تخصصی

کلاسها و دوره های آموزشی تخصصی کاربردی طب سنتی نظیر مزاج شناسی پیشرفته، تشخیص و درمان بیماریها، تغذیه درمانی و گیاهان دارویی و ترکیبات گیاهی

محصولات آموزشی

دانلود انواع مطالب آموزشی مباحث کلاس ها و دوره های آموزشی عمومی و تخصصی طب سنتی در قالب های ویدئو، پی دی اف، پاورپوینت های آموزشی

محصولات آموزشی

دانلود انواع مطالب آموزشی مباحث کلاس ها و دوره های آموزشی عمومی و تخصصی طب سنتی در قالب های ویدئو، پی دی اف، پاورپوینت های آموزشی

۲۵ Million $

Research Budget

۲۵۵.۰۰۰

Patients healed

۲۱۲ Doctors

working for you

۱۲۵ Years

of experience

No better place to get you healthy again

Visit Enfold Medical

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Stay up to date

Latest News

سلام