سبک زندگی و تغذیه غلط دارو ندارد.

اصلاح تغذیه، تحرک و خواب متناسب، از اولویتهای درمان است. پرخوری، درهم خوری، برهم خوری، ریزه خواری، بی تحرکی، بدخوابی، تنشهای فکری، رفتارهای پرخطر و رعایت نکردن نکات بهداشتی درباره غذا و شیوه تغذیه، داروی گیاهی یا شیمیایی منحصر به فرد ندارد؛ بایستی با آگاهی، گام به گام سبک زندگی و تغذیه را اصلاح کرد.

چاقی و لاغری!

از چاقی در مکتب طب ایرانی با عنوان «سمن مفرط» یاد میشود و به علت ازدیاد رطوبت بوده و دوگونه است یا از تجمع پیه و چربی است که چاقی شحمی نامیده میشود یا از تجمع و ازدیاد عضلات است که چاقی لحمی نام دارد.

رژیم غذایی سخت ممنوع!

سختگیری بیش از حد در تغذیه و داشتن برنامه غذایی نادرست، بدون اصلاح سبک زندگی، باعث خستگی و پناه بردن به روشهای تبلیغاتی پرسر و صدا و گاهی غیرمجاز میشود.

کاهش وزن بعد از زایمان و دوران شیردهی!

بهتر است سرعت لاغری و کاهش وزن در شیردهی کمتر از حالت عادی باشد و مراعات احوال شیرخوار از مهمترین الویتهاست. بهترین تغذیه برای مادر شیرده، تغذیه ای است که در آن تمام گروه‌های غذایی وجود داشته باشد.

راهکارهای دستیابی به وزن سلامتی!

در مکتب طب ایرانی ، فرد باید دارای قوت باشد تا دارو و غذا در بدن او اثر بگذارند. وقتی بدن دچار ضعف قوا و یا کمبود انرژی شود انتقال دارو از دستگاه گوارش به اندام هدف انتهایی مثل مغز، قلب یا کبد اتفاق نمی افتد.

100 %

ترویج اصلاح سبک زندگی
و تغذیه سالم

100 %

تشخیص و در مان اختصاصی
با استفاده از مزاج شناسی

100 %

سلامت محوری و پیشگیری
از بیماریهای مزمن

100 %

اولویت درمان با تغذیه
در بیماریهای مزمن

آدرس مطب

آدرس: تهران، بلوار شهران شمالی، بعد از مسجد امام علی علیه السلام، پلاک ۱۶۹، ساختمان محمد (داروخانه شبانه روزی)، ورودی چپ، طبقه دوم

لوکیشن مطب

آدرس مطب

آدرس: تهران، بلوار شهران شمالی، بعد از مسجد امام علی علیه السلام، پلاک ۱۶۹، ساختمان محمد (داروخانه شبانه روزی)، ورودی چپ، طبقه دوم

لوکیشن مطب