سلام بر مشتاقان سبک زندگی و تغذیه سالم

مراجعین محترم توجه فرمایند عمده خدمات مطب شامل تغذیه درمانی و تجویز تدابیر اصلاح سبک زندگی جهت مدیریت بیماریهای سر تا قدم بر اساس طب سنتی ایرانی با عنایت به مفهوم مزاج و مزاج شناسی، ضمن لحاظ کردن ملاحظات طب رایج است.

“به ویژه تغذیه درمانی جهت مدیریت چاقی و اضافه وزن در گروههای مختلف مانند نوجوانان، بزرگسالان، دوران شیردهی، بیماران دیابتی… ،
تغذیه درمانی برای مدیریت کمبود وزن و لاغری، تغذیه درمانی بیماریهای گوارشی شامل نفخ، یبوست، تهوع، ترش کردن، کبدچرب…
تغذیه درمانی بیماریهای سر و اعصاب نظیر سردرد، نزله… تغذیه درمانی بیماریهای اسکلتی و فصلی نظیر درد و خشکی مفاصل…
تغذیه درمانی انواع بیماریهای آلرژیک نظیر آلرژیهای فصلی…
تغذیه درمانی برای بهبود استعداد باروری…
و تجویز تدابیر اصلاح سبک زندگی و تغذیه مخصوص مراحل مختلف زندگی برای حفظ وزن و بهبود سلامتی…”
 

لطفا حداقل یک ربع ساعت قبل از زمان نوبت ویزیت در مطب حضور داشته باشید. کنسلی و جابجایی نوبت تا ۲۴ ساعت قبل از زمان نوبت امکان پذیراست. لطفا از آوردن کودکان و همراه به علت ایجاد ازدحام خودداری فرمایید، تا سی دقیقه معطلی احتمالی را نیز در نظر داشته باشید.

تلفن مستقیم پشتیبانی ۴۲۱۹۸۰۰۰ (۰۲۱)

  ” برای پرداخت موفق، لطفا فیلترشکن را خاموش کرده و  از مرورگر های کروم یا فایرفاکس برای ثبت نوبت استفاده کنید، مرورگر سافاری (گوشیهای اپل) مناسب نیست، پس از پرداخت در صفحه بانکی منتظر انجام فرایند “بازگشت به سایت پذیرنده” برای ثبت پرداخت و ثبت نوبت در وبسایت مزاجم باشید. اگر پس از پنج دقیقه پیامک ثبت نوبت برای شما ارسال نشد، یک پیام متنی به واتساپ پشتیبان سایت مزاجم به شماره ۰۹۳۳۴۸۲۷۲۵۵ ارسال فرمایید و نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه صاحب نوبت، تاریخ و ساعت نوبت و چهار رقم آخر کارت بانکی را بفرستید و توجه فرمایید که این شماره واتساپ پاسخگویی صوتی ندارد.”